קרן קולן
אימון אישי אימון עסקי
ד"ר קרן קולן
התקשרו עכשיו!052-8776659
 

קואצ'ינג אישי - אימון לחיים

לכולנו יש פוטנציאל. לכולנו יש חלומות, שאיפות, מטרות ורצונות. בהוויה האישית שלנו אנחנו מחפשים איזון ומשמעות.
אנחנו מעוניינים בהגשמה עצמית, וזאת נוכל להשיג בעזרת העצמה אישית ורגשית, ניהול זמן נכון, ומציאת האיזון המתאים בחיים. העצמה אישית ורגשית תגרום לנו להתפתחות ושכלול הפוטנציאל האישי עד למיצויו המלא. ניהול נכון של הזמן מאפשר להשתמש במשאבינו באופן יעיל יותר ובכך הוא מאפשר ניהול אפקטיבי של חיינו. ניהול יעיל יגרום לנו להעצים את האושר האישי בחיים, לפרוץ דרך ולחלום על ההישגים הבאים ועל החזון האישי שלנו ודרכי השגתם. איזון בחיים פרושו בין היתר להשיג מטרות חשובות ומשמעותיות עבורינו שלא יבואו אחת על חשבון השניה.

מטרת האימון להוביל לפריצת דרך בחיים. אימון אישי לחיים מגביר את המוטיבציה והביטחון האישי. אימון אישי אפקטיבי יתרום למימוש עצמי ולהגשמת החזון האישי. תהליך האימון לחיים מאפשר התפתחות אישית, גיבוש חזון ממוקד, התווית דרכי פעולה אפקטיביות, התנהלות אישית אופטימלית ויצירת תקשורת אפקטיבית. תוצאות האימון יובילו לאיכות חיים טובה יותר, להתנהלות יעילה יותר במצבים מורכבים ולהשגת מטרות ממוקדת.

אימון אישי (קואצ'ינג אישי) מיועד להשגת מטרות ויעדים שונים. אימון ממוקד תוצאות הנו הדבר הנחוץ לכם כאשר אתם צריכים דחיפה וכלים לנוע קדימה מנקודה אחת בחיים לעבר נקודה רחוקה וטובה יותר.

אימון אישי למטרת הצלחה בחיים באימון שהוא מנטורינג אישי נתמקד במטרות הבאות ועוד, על מנת להביא אתכם למצב החיים הרצוי:

  • הערכים על פיהם אתם פועלים ומתנהלים ואפיון אישי
  • איתור ואבחון החסמים, החוזקות והמשאבים שלכם
  • איתור הכיוונים החזוניים והיעדים המרכזיים שלכם
  • בדיקת החזון העתידי שלכם
  • תכנון והגדרה של יעדים
  • בניית תכנית פעולה מותאמת אישית ומועדים לביצוע תכנית הפעולה

אחרי 12 פגישות אימון אישי תהיו במקום אחר בחיים!

מעניין לדעת שאימון אישי דומה לאימון כושר גופני

ישנם מספר דברים דומים בין אימון אישי קואצ'ינג לאימון אישי כושר גופני. בדומה לאימון אישי פיזי עם מאמן ספורט המשפר את הכושר הגופני של המתאמן מעבר למה שהמתאמן מסוגל להשיג לבדו, כך גם אימון אישי קואצ'ינג משפר בעזרת המאמן את כושרו של המתאמן להגיע לדברים שאותם הוא רוצה להשיג בחיים. בשני סוגי האימונים המטרה היא התחזקות, שיפור יכולות והשגת מטרות. אימון כושר גופני מקדם אותנו מבחינה פיזית - כוח, סיבולת, תגובה מהירה ומדויקת ושיווי משקל.  אימון אישי מקדם אותנו מבחינת רוחנית - כוח רצון, התמדה, חשיבה, תובנות ויצירתיות, וכמו כן איזון.  מתברר לפיכך שניתן לאמן את המוח בתהליך האימון האישי בדומה לאימון הגוף בתהליך אימון כושר גופני. שני סוגי האימון משפיעים על המוח לטובה וכתוצאה מכך גם על יעילות המתאמן, כושרו המנטלי והרגשתו הכללית ומביאים לתחושת העצמה אישית.

מאמן כושר אישי נותן למתאמן כלים לחזק את גופו וכלים להתמודדות עם קושי פיזי, ואילו מאמן אישי מעניק כלים לחשיבה תוצאתית, להתמודדות עם מצבים שונים בחיים, למודעות ותקשורת נכונה ולמימוש מטרות. מטרת תכנית האימונים או תכנית הפעולה בשני סוגי האימונים להביא את המתאמן להישגים בעלי משמעות עבורו. גם בתחום הכושר והספורט וגם בתחום המנטורינג המתאמן מקבל יחס ממוקד ואישי וייעוץ והכוונה בצורה מקיפה בהתאם למטרותיו, זאת בכדי להביאו להצלחה מקסימלית.

ראו גם:
אימון עסקי
האימון והייעוץ לעסקים קטנים מיועדים להקמת עסק חדש וכמו כן למנף ולהגדיל את הרווחיות של עסק קיים. קואוצ'ינג שיווקי מתמקד בפרסום, שיווק, מכירות, לקוחות, השגת יעדים ומטרות וקידום עסקי.

אימון זוגי בחיפה
אימון לזוגיות ליצירת קשר זוגי יציב ואיכותי. ייעוץ זוגי נועד לשקם את חיי הזוגיות שלכם ולבנות אמון, חברות, שיתוף ותקשורת. טיפול זוגי בשינוי דפוסי חשיבה והרגלים.

 
Valid CSS3