קרן קולן
אימון אישי אימון עסקי
ד"ר קרן קולן
התקשרו עכשיו!052-8776659
 

ייעוץ זוגי בחיפה

האם אתם שואלים את עצמכם איך יוצרים זוגיות טובה? האם אתם לא מצליחים להתגבר על מריבות או וויכוחים? האם אתם רבים על דברים קטנים וטפשיים? האם יש ביניכם פערים שקשה לכם להתגבר עליהם? האם התקשורת ביניכם לא מספיק טובה? האם אתם לא מצליחים להתמודד עם קשיים בזוגיות? האם הפסקתם לשתף אחד את השני או להנות ביחד? האם קשה לכם למצוא קשר זוגי אמיתי לחיים?

תהליך אימון לזוגיות יעזור לכם לשקם ולבנות קשר זוגי איכותי ויציב.

באימון זוגי נתמקד ונבחן את החולשות והחוזקות שלכם, מה חוסם אתכם ומה מניע אתכם. נבחן האם יש לכם פחדים בזוגיות או בחיי הנישואין, מה ההרגלים שלכם, איך יוצרים חברות כנה ואהבה ואיך מזהים ומכירים מה נכון לכם בזוגיות. תוכלו לקבל כלים איך להתגבר על משברים בחיים הזוגיים, בין אם אתם כבר זוג נשוי, זוג לפני נישואין או זוג החי יחד ללא נישואין.

תקבלו כלים נכונים לתקשורת וליצירת קרבה עם בן הזוג, לזיהוי ושימוש בשפת הגוף, ומה לעשות או לשנות על מנת להמשיך בזוגיות ארוכת טווח נכונה ובריאה לכם.

ייעוץ זוגי יאפשר לכם להבין את דפוסי החשיבה שלכם ושל בן הזוג שלכם, את דפוסי ההתנהגות השונים, להבין את הצרכים שלכם ושל בן זוגכם, איך לגשר על פערים, כיצד להתמודד עם כעסים ותסכול במערכת היחסים ואיך לבנות אמון ולהעצים את הקשר המשותף.

טיפול זוגי יאפשר שינוי של דפוסים והרגלים מקובעים ויצירת דפוסים חדשים מתוך מטרה ליצור שינוי חיובי ומהיר במערכת היחסים הזוגית שלכם, שיקדם ויוביל אתכם לחיים זוגיים מאושרים, שמחים ונינוחים.

זוגות שמגיעים לאימון נמצאים במשבר שהם רוצים לצאת ממנו ולא יודעים איך. מאמנת זוגית תוכל לעזור לצאת מהמשבר.

הצרכים הבסיסיים בזוגיות הם: נוחות, ביטחון, המשכיות, הצורך בשינוי שמאתגר ומתרגל את היכולות הפיזיות והרגשיות ומייצר עניין, הצורך להרגיש רצוי וראוי לאהבה, הצורך לחוות קשרים בין אישיים, הצורך להמשיך ולצמוח מבחינה רגשית, אינטלקטואלית ורוחנית.

הסוד ליצירת זוגיות טובה ובריאה טמון בכך שכל אחד מבני הזוג יהיה מודע לקיומם של הצרכים האלו אצלו וגם אצל בן הזוג, וידע איך לספק את הצרכים ההדדיים בתוך מערכת היחסים. אצל חלק מהזוגות סיפוק הצרכים האלו מנותב למקומות אחרים כגון ילדים, עבודה, חברים ועוד.

אימון זוגי מאפשר לבני הזוג לערוך תיאום ציפיות חדש שמתאים יותר לצרכיהם ומאפשר שיפור של תהליכים שונים במערכת היחסים.

באימון נדבר על זוגיות במשבר: מריבות, כעסים, אבדן משיכה, בגידות, פחדים, חוסר אמון, אי ודאות, חוסר כבוד, בעיות בתקשורת, מתחים, מצב כלכלי, מהי זוגיות אידיאלית, הבנת צרכים, שינוי בזוגיות, מהי שותפות לחיים, שינוי דפוסי התנהגות, בעיות בתקשורת ואיך יוצאים ממשבר זוגי.

במהלך האימון תלמדו להתגבר על טינה, ביקורת וכעס, תגלו איך להיות קשובים לצרכי בן הזוג ואיך לתקשר בצורה חיובית, פתוחה, אמפטית וזורמת, תגלו מחדש תחושות של חברות, תמיכה ואינטימיות, תלמדו מהו זמן איכות ואיך לשפר מיומנויות בתקשורת.

עצות להצלחה בזוגיות

אימון זוגי במטרה לשפר את מערכת היחסים הזוגית
  1. צריך לזכור מהן התכונות שאוהבים בבן הזוג.
  2. להקשיב לבן הזוג ולהבין את העמדות והרגשות שלו גם אם לא מסכימים איתם.
  3. לעשות תאום ציפיות וצרכים לפני כניסה לקשר זוגי (ילדים, קנית דירה, טיול ועוד).
  4. להציב קווים אדומים.
  5. לאפשר מקום ומרחב לבן הזוג גם להבעת דעות שונות.
  6. להמנע מביקורת ותלונות על בן הזוג.
  7. לדעת לבקש שינוי בהתנהגות כשנוצר צורך.
  8. להביע התעניינות, אכפתיות ודאגה כלפי בן הזוג ולתת מחמאות ומילה טובה.
  9. צריך להתייחס לבן הזוג כאדם החשוב ביותר בחיים.
ראו גם:
אימון אישי
האימון האישי (קואוצ'ינג) מיועד לתת לכם דחיפה וכלים לנוע קדימה תוך ניצול החוזקות והמשאבים שלכם. כך תוכלו להשיג את המטרות שקבעתם לעצמכם, על פי החזון העתידי שלכם.

 
Valid CSS3